Ile kosztuje Isostar?

Napoje izotoniczne, pozwalają nam na uzupełnienie elektrolitów oraz dostarczenie naszemu organizmowi witamin oraz minerałów. Dobry napój izotoniczny wcale nie musi być drogi, jak sądzą niektórzy. Szczególnie, że producenci niektórych napojów wypuściły na rynek koncentraty do sporządzania we własnym zakresie.

Najlepszy napój izotoniczny 

isostarJeżeli jeszcze nie widzieliśmy napojów izotonicznych do samodzielnego sporządzania, znajdziemy je w ofercie sklepów z odżywkami, a także sklepów dla sportowców. Koncentraty są w proszku, w związku z czym wystarczy je dodać w podanej proporcji do wody i rozmieszać zawartość. Najpopularniejszym producentem napojów izotonicznych jest oczywiście Isostar. Jest on obecny w Polsce od pierwszej połowy lat dziewięćdziesiątych i do dziś cieszy się niesłabnącą popularnością. Isostary piją jednak nie tylko wyczynowi sportowcy, ale również osoby aktywne fizycznie od czasu do czasu. Napoje izotoniczne są jednak polecane każdemu, kto przejawia jakąkolwiek aktywność fizyczną. Napoje Isostar są sprzedawane w zróżnicowanych pod względem wagi opakowaniach. Najmniejsze zawierają dwieście pięćdziesiąt gramów Isostar, a największe nawet kilogram. Najmniejsze opakowanie to wydatek około dwudziestu złotych, największe to najczęściej koszt osiemdziesięciu złotych. Jednak jeśli jesteśmy tradycjonalistami, możemy kupić Isostary w puszcze, zawierające dwieście pięćdziesiąt mililitrów. Koszt jednej puszki to około trzech złotych, przy zakupie większej ilości na pewno uda się wynegocjować niższą cenę.

Zakupu produktów Isostar, możemy dokonać również w sklepach internetowych. Są one zaopatrzone w wiele wariantów smakowych oraz opakowania koncentratów o zróżnicowanej gramaturze. Tam również znajdziemy klasyczne napoje Isostar w puszce.