Ile kosztują opakowania kartonowe z logo?

 

Opakowanie produktu powinno być dobrze oznakowane i zawierać elementy marketingowe. Taka forma reklamy jest bardzo dobra. Dlaczego? Każde dobro dostępne w sklepie powinno posiadać swoje opakowanie. Skoro wiesz, że powinieneś w nie zainwestować, dodatkowa reklama na nim nie stanowi problemu. Nawet jej koszt okaże się zasadniczo niewielki, jeśli Twój wybór producenta będzie przemyślany. Możesz wytargować naprawdę korzystne warunki umowy z nim.

Opłacalna cena opakowań kartonowych z logo

producent opakowań kartonowych z logoLogo na opakowaniu to coś, co ma chyba każdy produkt. Ty nie możesz o tym zapomnieć, jeśli chcesz być rozpoznawalny na rynku. Producent opakowań kartonowych z logo często oferuje bardzo dobre warunki. Standardowa cena opakowania kartonowego, sześciennego, o wymiarach jednego boku równych dwudziestu centymetrom wynosi sześćdziesiąt groszy. Jednak zamawiając ponad tysiąc sztuk cena spada. Z każdym tysiącem o pięć groszy. Jeśli produkujesz masowo, najniższa cena wynosić będzie dwadzieścia pięć groszy. Jest to ponad pięćdziesięcioprocentowy spadek. Koszt druku nie jest już tak wysoki, gdyż każde opakowanie nadrukowywane jest jeszcze na etapie, gdy nie jest złożone. Cena tuszu, który zostanie wykorzystany na jeden karton nie przekracza pięciu groszy więc i tutaj masz prawo do targowania się. Producentom zależy na klientach, którzy swoje zamówienie złożą hurtowo, dlatego starają się maksymalnie obniżyć cenę. Pytaj o wszystkie możliwe rabaty, a także skonta. Czym jest skonto? Załóżmy, że podpisałeś umowę i masz zapłacić w ciągu miesiąca. Skonto udzielane jest tym, którzy zdążą dokonać płatności na podany numer w ciągu tygodnia, kartą lub gotówką. W zależności od tego, jaki rodzaj płatności preferuje producent. Czasami warunki skonta są bardzo dogodne.

Opakowania kartonowe przydają się nawet w pakowaniu produktów spożywczych. Zamawiane są nie tylko przez producentów, lecz także przez lokale, które serwują jedzenie na dowóz. W związku z tym, że ich produkcja jest dość szybka i relatywnie tania, możesz starać się o jak najkorzystniejszą ofertę dla Ciebie, bez wyrzutów sumienia, że firma produkująca nie zarobi na tym. Innym rozwiązaniem jest zakup czystych kartonów oraz naklejek na nie, ale nie każdy przedsiębiorca chce samodzielnie je naklejać.