Gdzie najlepiej wysłać w Anglii paczkę międzynarodową?

Od kilku lat mieszam w Anglii. Teraz postanowiłam wrócić do Polski. Potrzebowałam przetransportować wiele moich ubrań i przedmiotów, które przez te lata uzbierałam w swoim angielskim mieszkaniu. Do tej pory nie wysyłałam żadnych paczek ani przesyłek do Polski i nie wiedziałam, gdzie najlepiej je wysłać. Ponieważ miałam dość sporo paczek do wysłania zależało mi na tym, aby znaleźć takiego przewoźnika kurierskiego, który nie ma zbyt wygórowanych cen.

Poszukiwania niedrogich przesyłek Anglia – Polska

niedrogie paczki anglia polskaPoszukiwania takiego przewoźnika kurierskiego rozpoczęłam od internetu. Wpisałam w wyszukiwarkę frazę: niedrogie paczki anglia polska i zaczęłam przeglądać oferty. Znalazłam kilka renomowanych firm kurierskich. W końcu zdecydowałam się skorzystać z usług jednej z nich. Była ta firma kurierska specjalizująca się w wysyłaniu przesyłek o dużych gabarytach, czyli takich jakich ja miałam najwięcej. Mieli oni długoletnie doświadczenie na rynku. Paczki wysyłane za ich pośrednictwem były zawsze ubezpieczone na kwotę, którą zadeklarowałam. Kolejną ich zaletą był fakt, że mieli bardzo przystępne, konkurencyjne ceny. Im cięższa była paczka, którą wysyłałam, tym mniej płaciłam za każdy jej kilogram. Mogłam również wykupić dodatkowe usługi, takie jak śledzenie przesyłki czy przesyłkę delikatną. Wybrana przeze mnie firma kurierska oferowała zarówno przesyłki lotnicze jak i morskie. Przy czym cena szybszych przesyłek lotniczych była tylko nieznacznie wyższa w porównaniu z przesyłkami morskimi, które docierały na miejsce o wiele później. Udałam się do tej firmy zapytać czy byłaby możliwość, żeby kurier zabrał przesyłkę prosto z mojego mieszkania. Jak już mówiłam miałam dość sporo paczek i miałabym problem, żeby je wszystkie przetransportować do magazynu firmy kurierskiej. Na szczęście z taką usługą również nie miałam problemów. Nie musiałam też za to zbyt dużo dopłacać.

Byłam bardzo zadowolona z usług tej firmy kurierskiej. Wysłane przeze mnie do Polski paczki dotarły na czas i bez zbędnej zwłoki. Paczki nie zostały też w żaden sposób uszkodzone podczas transporcie, co było bardzo ważne ponieważ słyszałam, że wiele firm kurierskich ma problem z zachowaniem takiej rzetelności. Firma kurierska okazała się bardzo tania oraz profesjonalna.