Gdzie kupić rower Haibike?

 

Niewiele jest rzeczy, które mogą nas zaskoczyć w branży rowerowej. Tak myśleliśmy do niedawna. Tą opinię zmieniły jednak rowery, które wyposażono w silnik. To całkowicie nowatorskie rozwiązanie, które świat rowerów przewróciło do góry nogami. Rewolucja jest blisko, gdyż za kilka lat takie rowery będą powszechnie używane, a ich cena znacznie spadnie.

Dobry elektryczny rower Allmtn

haibike allmtnRowery elektryczne to aktualnie możliwość dużego wyboru. Jednak bądźmy szczerzy, tylko mała ilość marek jest godna wyróżnienia i polecenia. Jednak bez wątpienia jedną z nich jest Haibike. To rowery, które wyróżniają się unikalnym designem i perfekcyjnie dopasowaną technologią. Jednak jeżeli mówimy o Haibike, to warto wyróżnić model Allmtn. To rower zarówno dla pań, jak i panów. Skrojony perfekcyjnie pod każdy górski wypad. Haibike Allmtn to rower zarówno dla zaawansowanych, jak i średniozaawansowanych cyklistów. Zastosowano w nim najlepsze, hydrauliczne hamulce tarczowe, koła szerokości 27, 5 cala, markowy osprzęt oraz najlepszy na rynku napęd. Należy też wspomnieć o lekkiej, aluminiowej ramie. Jest ona amortyzowana, a jej kształt tworzy unikalny design, charakterystyczny dla Haibike. Dzięki zastosowaniu silnika Bosch, rower jest znacznie mocniejszy przy podjazdach i pokonywaniu ciężkich, górskich tras. Na jednym ładowaniu możemy przejechać około stu kilometrów, w zależności od wagi cyklisty i rodzaju trasy. Bardzo istotnym jest fakt, że Allmtn rozwija prędkość do prawie trzydziestu kilometrów, co stanowi niemałe wsparcie, gdy ostatkiem sił wjeżdżamy pod stromą górę. Haibike oferuje produkty najlepszej jakości, testowane i certyfikowane, z myślą o użytkownikach, którzy lubią adrenalinę i pasjonuje ich jeżdżenie w ciężkim terenie. Warto zdecydować się na rower elektryczny, bo daje zupełnie inne doznania niż standardowy rower o napędzie łańcuchowym.

Haibike Allmtn to dość drogi sprzęt, bo użyte w nim materiały oraz silnik, należą do najlepszych na rynku. Taki sprzęt to wydatek prawie piętnastu tysięcy złotych, jednak jest to zrozumiałe. Szczególnie, że elektryczne rowery dopiero walczą o zainteresowanie klientów i nie trafiły do rąk szerokiego grona zainteresowanych. Przyjemność z jazdy na rowerze elektrycznym, nie równa się z niczym, to całkowicie nowe doznanie.