Funkcjonalne reklamy przestrzenne

Po oryginalne projekty reklamowe sięga coraz więcej firm. Na rynku konkurencyjnym ciągle przybywa firm oferujących produkty i usługi, stąd potrzebne są wyraziste nośniki reklamowe. Duże znaczenie w skutecznej promocji towarów i usług mogą mieć reklamy zewnętrzne. 

Atrakcyjne napisy reklamowe 3D

napis przestrzennyProjekty marketingowe typu outdoor to szansa na pozyskanie wielu nowych klientów. Dlaczego? Takie nośniki mogą być umieszczane w rozmaitych lokalizacjach przestrzeni miejskiej oraz przy ruchliwych trasach – dzięki temu są doskonale widoczne dla szerokiego grona potencjalnych odbiorców. Przez wiele firm wykorzystywane są praktyczne szyldy reklamowe i różnego rodzaju kasetony, które wykonywane są na indywidualne zamówienie. Jednym z rodzajów reklam, który od razu przyciąga uwagę jest także napis przestrzenny. Kolorowe litery 3D realizowane są w różnych wielkościach i kształtach, co od razu przyciąga spojrzenia. Warto zdecydować się na napisy podświetlane, które doskonale są widoczne nawet z dużej odległości. Co więcej, taka reklama jest bardziej atrakcyjna i nowoczesna. Moduły LED mogą być umieszczone w konstrukcji w taki sposób, aby napis był podświetlany np. z tyłu lub z boku. Dużą zaletą takich realizacji reklamowych jest trwałość, co pozwala na bezproblemowe wykorzystanie w kampaniach reklamowych przez wiele lat. Designerskie napisy 3D wykonywane są z elementów stali nierdzewnej, dibondu, plexi oraz materiału PCV – takie konstrukcje odporne są na uszkodzenia oraz na zmienne warunki pogodowe. 

W zależności od specyfiki branży zawsze można wybrać interesujące materiały reklamowe, które będą się wyróżniały wysoką funkcjonalnością. Efektywne techniki marketingowe umożliwiają osiągnięcie oczekiwanych rezultatów sprzedażowych oraz nawiązanie nowych relacji biznesowych.