Ekskluzywna złota biżuteria Nomination

Moja ukochana córka Nadia świętowała niedawno swoje osiemnaste urodziny. Z tej okazji postanowiłam sprezentować jej wyjątkową biżuterię, która miała posłużyć jej na długie lata. Chciałam w ten sposób uczcić fakt, że moja córka jest już dorosłą kobietą, mój prezent miał jej więc przypominać o tym jakże ważnym, pięknym dniu. Nie ukrywam, że bardzo długo poszukiwałam biżuterii, która spełniłaby wszystkie moje oczekiwania. W końcu zdecydowałam się jednak na zakup pięknej, unikatowej bransoletki, która wykonana była ze złota najwyższej jakości. 

Gdzie kupisz biżuterię, która przetrwa lata? 

nomination - biżuteria złotaPodczas przeczesywania internetu w poszukiwaniu idealnego prezentu na Nadii, moją uwagę przykuła pewna strona internetowa, która wyróżniała się na tle konkurencji. Sklep ten sprzedawał bowiem wyjątkową biżuterię, która pochodziła z Włoch i posiadała ponad trzydziestoletnią tradycję. Mowa o kolekcji Nomination – biżuteria złota, którą oferowała ta marka wydała mi się na swój sposób wyjątkowa i jedyna w swoim rodzaju. Do produkcji kolekcji biżuterii, jak zaręczał na stronie producent, wykorzystywano jedynie najwyższej jakości materiały (m.in. różne rodzaje złota, stal szlachetną, kamienie szlachetne, a nawet i diamenty). Zdecydowanie najbardziej spodobała mi się piękna pozłacana bransoletka ze stali szlachetnej, która wyróżniała się nietypowym, grubym łańcuchem oraz pięknym zdobieniem w kształcie serca. Blaszka z serc wykonana była natomiast w całości z 18-karatowego złota, centralne serduszko zdobił dodatkowo piękny, delikatny diament. Zdecydowałam się zamówić właśnie ten produkt, z myślą o córce, która uwielbiała motyw serc. Po chwili zastanowienia postanowiłam również zakupić dodatkowo kolczyki w kształcie serca, które idealnie pasowały do bransoletki. Kolczyki te również wykonane były z 18-karatowego złota, ponadto posiadały bardzo ładne zdobienia na bokach serduszek. Choć za najwyższą jakość biżuterii musiałam zapłacić adekwatne dla tej jakości pieniądze, to jednak byłam bardzo zadowolona z zakupu. 

Komplet biżuterii bardzo spodobał się mojej córce, która nosi go praktycznie codziennie. Pomimo tego produkt ten nie zmienia swojego wyglądu, złoto nie czarnieje, a brylant nadal lśni najpiękniejszym możliwym blaskiem. Polecam więc wszystkim zakup tej wyjątkowej, ekskluzywnej biżuterii włoskiej, która posiada wieloletnią tradycję i wyróżnia się na tle konkurencji pięknymi, ponadczasowym zdobieniem oraz najwyższą jakością materiałów.