Dzięki taśmie led można zmienić charakter pomieszczenia

Od dłuższego czasu lubię znajdować ciekawe rozwiązania, dzięki którym można w łatwy i tani sposób delikatnie zmienić wystój każdego pomieszczenia. Powiedzmy sobie szczerze, że remont pokoju, kuchni czy łazienki zawsze wychodzi drogi, więc dobrze znać patenty jak coś podkreślić w pomieszczeniu albo nawet ukryć, prawda?

Gdzie można zastosować taśmę led?

taśmy led elastyczneBędąc w sklepie budowlanym dostrzegłam coś takiego jak taśmy led elastyczne. Mój tata, Jacek, śmiał się, że od razu oczy mi się zaświeciły. Może faktycznie coś w tym było, ale wracając do tematu, wiedziałam, gdzie można zastosować tego typu taśmy. Taśmy led elastyczne mogą zostać zamontowane na blatach kuchennych, pod szafkami oraz na samym dole mebli. Dzięki takiemu prostemu zabiegowi w prosty sposób można zapewnić sobie oświetlenie nocne, które nie będzie nas raziło w oczy, a mimo to będziemy w stanie coś widzieć, kiedy na przykład w nocy wstajemy do dziecka lub podgrzewamy mleko. Cena taśmy led elastycznej zaczyna się już od dziesięciu złotych. Wszystko jest zależne, gdzie ją kupujecie, jaki wymiar jej was interesuje oraz to jaka szerokość, a także na kwotę mogą mieć wpływ kolory taśmy ledowej. Od znajomej, która pracuje od kilku lat jako architekt wnętrz dowiedziałam się, że coraz więcej osób decyduje się na tego typu rozwiązanie przede wszystkim w kuchni oraz korytarzach. Zdecydowanie polecam zakup taśmy elastycznej ledowej jako sposób na zmianę w pomieszczeniach.

Moim zdaniem to bardzo prosty i tani wbrew pozorom zabieg. Dzięki temu można nadać innego charakteru nie tylko pomieszczeniom, ale także meblom, co według mnie jest sporą zaletą. Sama wykorzystałam taśmę led elastyczną jako oświetlenie w przedpokoju. Zdecydowanie bardziej podoba mi się on wieczorami, ponieważ nadaje mu takiej tajemniczości.