Dlaczego warto kupić lajki na Insta?

Jeśli zastanawiasz się nad tym czy dokupić lajki na Istagramie, ale wciąż się wahasz ze względu na moralność tej metody to wiedz, że dzisiaj taki zabieg nie ma nic wspólnego z oszustwem o które niegdyś były posądzane osoby kupujące polubienia. Biorąc pod uwagę to, jak działa dzisiaj algorytm Instagrama wszystko ma służyć jedynie zwiększeniu szans na bycie dostrzeżonym.

Kupowanie polubień na Instagramie

jak kupić polubienia na instagramiePod każdym hashtagiem najwyżej wyświetlane zdjęcia to takie, które mają najwięcej polubień. W lupce z kolei znajdziemy fotki, które wyświetlają się nam nie tylko na podstawie tego, co sami lajkujemy, ale również te z największą ilością serduszek. Młode konta, które chcą zostać zauważone mają zatem ogromne utrudnienie, bo jak wiadomo z początku ilość serduszek pod zdjęciami nie należy do najokazalszych, a zanim uda nam się przebić przez ogrom konkurencji i wylądować na samym szczycie, może to zająć wręcz całe lata. Dlatego, jeśli chcemy cały proces przyspieszyć warto po prostu kupić lajki i się dzięki temu wspomóc. Jak kupić polubienia na Instagramie aby nie wzbudzało to żadnych podejrzeń? Obecnie w necie znajdziemy polskie strony zajmujące się sprzedażą polubień, które krok po kroku przeprowadzą nas przez cały proces. To, co jednak w tym najważniejsze to fakt, że na coraz większej ilości takich stron istnieje możliwość zakupienia polskich lajków, a także coraz częściej możemy spotkać się z opcją w której nasze wykupione lajki będą napływać pod wskazane zdjęcie stopniowo, aby wszystko wyglądało jak najbardziej naturalnie.

Zakup polubień da nam optymalne efekty, jeśli połączymy go ze stosowaniem hashtagów. Najlepiej jest zerknąć ile serduszek mają zdjęcia usytuowane najwyżej pod danym hastagiem i porównać ich ilość z ilością przez nas zakupioną. Warto zatem stosować te tagi, które nie tylko odnoszą się do tematu naszego zdjęcia, ale także w których najpopularniejsze zdjęcie będzie posiadało podobną ilość polubień do zakupionych przez nas. Dzięki temu zostaniemy zauważeni przez osoby obserwujące dany tag.