DJ – wybór na imprezę

Jako najbardziej polecany DJ w mieście musiałem oczywiście trzymać fason przez cały czas wydarzenia w którym brałem udział. Tak naprawdę najbardziej kręciły mnie wesela z tego względu, że mogłem tam się zarówno wyszaleć razem z gośćmi, ale także poprowadziłem w odpowiedni sposób. Dokładnie taki jak ja chcę. Wiedziałem i byłem pewny siebie, że mam na tyle dużo umiejętności scenicznych, że mogę z powodzeniem pozwolić sobie na remiksowanie muzyki na żywo.

DJ grający muzykę na żywo

dj na wesele w GdyniTo również jest o wiele większą zaletą od wszystkich innych DJów, którzy grają muzykę już gotową. Muzyka jak widzicie jest niezwykle ważnym elementem jeśli chodzi o tego rodzaju wydarzenia, dlatego moim zdaniem każdy z was powinien zainwestować odpowiednie pieniądze w coś, aby móc cieszyć się naprawdę dobrze zorganizowanym wydarzeniem. Mówiąc o organizacji nie sposób jest zapomnieć o DJu na wesele, który to powinien mieć przede wszystkim wiele ciekawych pomysłów. Uchodziłem za osobę, do której zawsze można się zgłosić niezależnie od tego, czy wasze wesele będzie na kilka czy też kilkadziesiąt osób. Co jak co, ale jako dj na wesele w Gdyni musiałem znać się na wielu rzeczach. Zdawałem sobie także sprawę z tego, że wchodząc do tego biznesu trzeba będzie przygotować się pod kątem sprzętu oraz długich godzin pracy. Często w nocy albo nawet do rana. Na przykład ostatnie wydarzenie podczas którego grałem przeciągnęło się praktycznie do szóstej rano, ale dało mi to do myślenia, że po pierwsze trzeba będzie po raz kolejny zażądać większego wynagrodzenia, a po drugie widać, że moje umiejętności się sprawdzają, gdyż praktycznie każdy bawił się świetnie do muzyki, którą miałem zaproponowaną. Moim zdaniem, jeśli jesteście zainteresowani graniem muzyki, czy to na żywo, czy odtwarzanej póki co z płyt winylowych będziecie w stanie wejść w ten biznes jeśli tylko posiadacie odpowiednią energię oraz pomysłowość. 

To na pewno będziecie dobrym wyborem dla par młodych. Faktycznie każdy z gości będzie bawił się wspaniale. Wesele to także szczególny okres dla każdego, który chce zorganizować wydarzenie swojego życia. Najczęściej są to właśnie pary młode, które oczekują naprawdę wiele i te wymagania trzeba odpowiednio spełnić, aby później mogli polecać nas dalej innym osobom.