Dielektryczne płyty gumowe

Omawiana substancja to miękki materiał termoizolacyjny i energooszczędny wykonany przy użyciu zaawansowanej technologii w kraju i za granicą oraz zaawansowanej w pełni automatycznej ciągłej linii produkcyjnej importowanej z zagranicy oraz poprzez rozwój i doskonalenie, stosując gumę butyronitrylową i polichlorek winylu (NBR, PVC) o najlepszej wydajności jako główne surowce i inne wysokiej jakości materiały pomocnicze poprzez spienianie i tak dalej.

Płyty gumowe muszą przejść próbę napięciową

elektroizolacyjna płyta gumowaAby jednak ustawić rurkę świetlną w gnieździe, do dociśnięcia wymagana jest siła. Może to łatwo spowodować odchylenie kołka prowadzącego rurki świetlnej, a nawet złamanie korpusu tuby świetlnej rurki. Musi także siłą wyciągnąć kołek prowadzący rurki świetlnej podczas demontażu rurki świetlnej, co może również powodować odchylenie kołka prowadzącego rurki świetlnej lub uszkodzenie rurowego korpusu rurki świetlnej. Proces montażu jest dość czasochłonny, a operacja trudna do opanowania. Ta elektroizolacyjna płyta gumowa we wnęce samochodowej dostarczona przez niniejszy wynalazek, sprawia, że ​​korpus stelaża jest zasadniczo materiałem uszczelniającym rozszerzalność het (materiał nylonowy) i krawędzią korpusu stelaża, a korpus stelaża ma dwie klamry, zamocowane zatrzaskiem na nadwoziu arkusz zapewniający zdolność krzyżowania się farby do elektroforezy, odległość warstwy spieniającej i pobicia paneli wynosi 4 ~ 6 mm, a materiał rozszerzalności cieplnej rozszerza się poprzez malowanie elektroforezy piekarz, nośnik i element ramowy drewniana przegroda jest spajana, w ten sposób uszczelniając całą wnękę. Materiał izolacyjny powinien być odporny na wodę, rozpuszczalniki i chemikalia. Powinien być trwały i nie tracić szybko swojej wydajności izolacyjnej. Powinien umożliwiać szeroki wybór klejów do jego montażu. Powinien być łatwy w montażu, lekki i łatwy w obsłudze, dzięki czemu będzie służyć długo.

Do jego instalacji można użyć zwykłych narzędzi. Powinien być ekonomiczny, ze znacznymi oszczędnościami na początkowym koszcie, a także oszczędnościami na wydajności długoterminowej. Nie powinien generować ani pochłaniać zapachów. Grzyb lub pleśń nie powinny na nią wpływać i nie powinny przyciągać szkodników. Powinien być stabilny wymiarowo, aby się nie rozpadł.