Delikatna bransoletka ze srebra

Nie jestem wielką zakupoholiczką, nie przywiązuje też aż takiej wagi do swojego ubioru, jak robią to niektóre panie. Lubię, jednak od czasu do czasu ubrać się naprawdę dobrze, dobierając do stroju odpowiednie dodatki. Rzadko kupuje sobie biżuterię, ale ostatnio wpadł mi w oko taki produkt, w którym się wręcz zakochałam i zaczęłam na niego odkładać pieniądze. Nie była to oczywiście duża kwota, ale wolę zawsze odłożyć poza tym, co mam do dyspozycji. 

Najmodniejsza bransoletka dla młodszych i starszych

srebrna bransoletka modułowaNależę do rzadkiego typu kobiet, a mianowicie jestem oszczędzaczem i kilka razy muszę się zastanowić, zanim kupię jakiś konkretny produkt. Ostatnio, jednak, wpadła mi w oko pewna biżuteria, którą postanowiłam kupić choćby nie wiem co. Biżuterii mam bardzo mało i noszę ją raczej okazyjnie, więc tym bardziej mogło się to wydać zaskakujące. Kiedy byłam na zakupach w galerii handlowej, weszłam z ciekawości do sklepu jubilerskiego. I tam, w jednej z gablot, leżała srebrna bransoletka modułowa, która zachwyciła mnie swoją delikatnością i unikatowymi dodatkami. Była prześliczna. Cała srebrna i gdzieniegdzie wysadzana granatowymi kamieniami. Nie kosztowała aż tak dużo, ze względu na to, że była srebrna, a nie złota, ale i tak postanowiłam wygenerować na nią dodatkowe pieniądze. I uzbierałam je w niecały tydzień. Kupiłam bransoletkę i rzeczywiście pięknie się prezentuje. Nie noszę jej na co dzień, ale na wszelkiego rodzaju wyjścia. I zawsze ktoś zwróci na nią uwagę. Są to oczywiście zazwyczaj kobiety, chociaż zdarzyło mi się, że dwóch znajomych zapytało, skąd mam takie cudo. Z tym, że oni akurat szukali inspiracji na prezent dla swoich partnerek. Srebrne bransoletki, szczególnie te modułowe, stają się w ostatnich latach bardzo modnym dodatkiem, szczególnie wśród młodych dziewczyn. Większość dziewczyn marzy, żeby dostać taki prezent, na przykład na osiemnastkę. 

Całkiem niedawno kupiłam sobie bransoletkę. To był mój pierwszy zakup biżuterii od lat. Nie jestem bowiem wielką fanką zakupów, należę raczej do oszczędzaczy. Bransoletka jednak tak mi się spodobała, że specjalnie uzbierałam na nią pieniądze. Jest cała srebrna, z ciemnoniebieskimi dodatkami. Zalicza się do bransoletek modułowych, które podbijają serca szczególnie młodych dziewczyn.