Damski rower górski od Kross

 

Producenci rowerów już jakiś czas temu dostrzegli, że kobiety kierują się nieco innymi wymaganiami podczas wyboru roweru niż mężczyźni. Dla kobiet bardzo ważną kwestią, obok funkcjonalności sprzętu, okazała się również estetyka, w związku z czym firmy rowerowe, np. Kross, zdecydowały się na zaprojektowanie rowerów specjalnie dla kobiet.

Damskie rowery Kross Lea

kross lea 8.0Wspominana już firma Kross jest jednym z producentów, który na rynek dostarcza nie tylko damskie rowery miejskie, ale również sprzęt cechujący się nieco bardziej profesjonalnymi funkcjonalnościami. Z tego względu na rynku znaleźć możemy rowery górskie, które zostały zaprojektowane dla kobiet. Jedną z serii sprzętu tego typu są rowery Lea produkowane przez Kross. Dużą popularnością wśród nich cieszy się rower Kross Lea 8.0, który jest najnowszym modelem w tej serii, a co za tym idzie, cechuje się najnowszymi rozwiązaniami technologicznymi, które gwarantują wysoką funkcjonalność, a także bezpieczeństwo użytkowania. Firma Kross dołożyła wszelkich starań, by rower ten cechował się wytrzymałą konstrukcją, a także funkcjonalnością, która pozwoli na podejmowanie różnych wyzwań związanych z górskim ukształtowaniem terenu. Oczywiście, rower jednocześnie charakteryzuje się niezwykle estetycznym wyglądem, na który składa się jego opływowa konstrukcja, a także warianty kolorystyczne, które będą odpowiedzią na potrzeby większości kobiet.

Kiedy interesuje nas model Lea 8.0, bez większego problemu będziemy mogli znaleźć oferty w sklepach internetowych, które specjalizują się w sprzedaży rowerów. Z dużym prawdopodobieństwem, biorąc pod uwagę fakt, iż jest to najnowszy model w serii, możemy spodziewać się, że znajdziemy go również w dobrych sklepach rowerowych działających stacjonarnie.