Czy bandaże wyszczyplające skutecznie pomogą z otyłoscią?

Szczupła sylwetka, jędrna skóra to coś, o czym marzy wiele kobiet, jednak równie wiele z nich ma problem z osiągnięciem tego celu przez złe nawyki żywieniowe, brak ćwiczeń, lub masę innych czynników. Mimo coraz większej popularności ruchu body positive ludzie otyli są źle postrzegani przez polskie społeczeństwo. 

Bandaże wyszczuplające, skuteczne w walce z otyłością?

skuteczne bandaże wyszczuplająceOtyłość jest niebezpieczną chorobą, która negatywnie wpływa na nasze zdrowie. Nagromadzony tłuszcz osadza się w tkankach, prowadzi do trudności w oddychaniu, z krążeniem krwi w organizmie. Osoby z niedoczynnością tarczycy są bardziej podatni na otyłość, choroba ta statystycznie częściej dotyka kobiety niż mężczyzn, występuje na tle hormonalnym. W takim wypadku wykonywanie ćwiczeń czy stosowanie diety może nie wystarczyć do efektywnej redukcji masy ciała, warto wtedy zainteresować się różnymi zabiegami, które mają pomóc nam w spalaniu tkanki tłuszczowej. Jednym z nich będą bardzo skuteczne bandaże wyszczuplające, cała forma sesji jest bardzo prosta. Bandaże nasącza się w substancjach czynnych, które biorą udział w procesie redukcji tłuszczu, cellulitu, mają również funkcje ujędrniające. Są to przebadane składniki, których skuteczność udowodniono wieloma badaniami naukowymi, w żadnym stopniu nie zagrażają naszemu zdrowiu. Podobno już po pierwszym zabiegu możemy zauważyć różnicę w naszym ciele, szczególnie pod kątem wygładzenia i napięcia naszej skóry, jednak do uzyskania zamierzonych rezultatów, potrzeba około 8 takich zabiegów. Ich przebieg jest bardzo przyjemny i mało wymagający, w pierwszej kolejności przygotowuje się skórę, nakłada na nią odpowiednie preparaty stymulujące, następnie owija ciało za pomocą profesjonalnych bandaży nasączonych we wspomnianej wcześniej substancji. Przez następne 45 minut klientka leży bez ruchu, a po ściągnięciu ich odbywa się masaż.

Według badań w Polsce nadwagę ma już 64 procent mężczyzn i 49% kobiet, co jest naprawdę sporą ilością, choć zdecydowanie przeważają w tym mężczyźni. Z tymi problemami zmaga się również wiele dzieci, dlatego warto wprowadzić w naszych domach zasadę zdrowego odżywiania, wprowadzić większą ilość warzyw, a mniejszą słodyczy. Zastąpić napoje słodkie wodą, a smażenie na oleju gotowaniem na parze.