Bluza z nadrukiem w stylu streetwear

Niedawno zdałem sobie sprawę, że moja garderoba jest bardzo nudna. Dotychczas brakowało w niej ciekawych, przyciągających wzrok elementów, które pozwoliłyby mi na wyrażenie swojego charakteru poprzez to, co noszę na co dzień. Postanowiłem trochę poszperać w internecie, aby znaleźć jakieś inspiracje. Znalazłem styl, który najbardziej mi się spodobał, ponieważ stawia na niebanalne wzornictwo oraz wygodę – to właśnie główne zasady, jakimi należy się kierować wybierając streetwear.

Bluza z nadrukiem jako element codziennej stylizacji

bluzy z nadrukiem cenaTo, co jest dla mnie najważniejsze podczas wybierania stroju, który doskonale sprawdzi się na co dzień jest jego wygoda. Lubię nosić klasyczne jeansy oraz chinosy, które rewelacyjnie komponują się z różnorodnymi elementami. Niestety coraz częściej zdarzają się chłodne wieczory, więc poza ciekawymi koszulkami postanowiłem zaopatrzyć się w kilka bluz. Jest to jeden z moich ulubionych elementów garderoby. Bardzo często noszę go ze sobą nawet wtedy, gdy jest nieco cieplej, ponieważ nigdy nie wiadomo kiedy zaskoczy nas nagła zmiana pogody. Streetwear to styl, który kładzie nacisk na niebanalne motywy, które od razu zwracają uwagę wszystkich osób, które mijamy. Jeżeli chodzi o bluzy z nadrukiem cena zależy od ich rodzaju (np. z kapturem czy zapinane na zamek błyskawiczny), a także od wielkości oraz techniki wykonania takiego nadruku. Ogromna różnorodność motywów sprawia, że każdy powinien znaleźć coś dla siebie. Wybrałem cztery bluzy, ponieważ uwielbiam w nich chodzić i wiem, że taki element garderoby przyda mi się na długo. Dwie z nich opatrzone są niewielkim nadrukiem, ponieważ chciałem móc tworzyć bardziej stonowane stylizacje albo takie, w których nadruk na koszulce nie zostanie przytłoczony przez ten, który znajduje się na zapinanej bluzie. Dwie pozostałe mają bardzo duży wzór, który od razu rzuca się w oczy.

Bluzy opatrzone jakimś nadrukiem to taki element garderoby, który może się przydać w wielu sytuacjach. Jest doskonałym rozwiązaniem na co dzień, ponieważ zapewnia nie tylko ochronę przed zimnem, ale również niebanalny wygląd takiej stylizacji. Bardzo istotną zaletą takich bluz jest również ich wygoda, ponieważ w żaden sposób nie krępują ruchów, dzięki czemu są rewelacyjnym elementem stroju.