Autka terenowe na akumulator

 

Wielu rodziców mieszkających poza centrum miasta, mają dookoła domu mnóstwo trawiastego terenu, po którym ciężko jeździć na rowerze, czy hulajnodze. Chcąc sprawić dziecku super zabawkę do jazdy, decydują się na terenowy pojazd. 

Jakie ma funkcje samochód terenowy na akumulator?

auto terenowe na akumulatorW mieście jest mnóstwo miejsca przeznaczonego dla dzieci do jazdy przeróżnymi pojazdami. Mogą być dwu, trzy, lub czterokołowe, napędzane siłą nóg, lub elektrycznie. W kwestii tych ostatnich, to najczęściej są to pojazdy napędzane na akumulator, którymi dziecko może samodzielnie kierować. Klasyczne modele, to samochody typu cabrio, którymi najlepiej się jeździ po chodniku, asfalcie, lub po prostu ubitej drodze. Jeżeli jedyną powierzchnią jaką mamy wokół siebie jest nierówny teren z trawą, czy kamieniami, to najlepsze będzie auto terenowe na akumulator. Jest to model do zadań specjalnych, ponieważ jest znacznie bardziej wytrzymały niż jego miejskie odpowiedniki. Posiada duże, terenowe koła, dzięki którym każda nierówność na drodze zostanie pokonana. Napęd na cztery koła sprawia, że samochód gładko przejeżdża przez trawę, kamienie, czy żwir. Pojazd posiada otwierane drzwi, światła led z przodu i z tyłu, niewielki bagażnik i lusterka boczne. Dodatkowo auto posiada funkcję bujania, możliwość słuchania muzyki w trakcie jazdy, lub nauki alfabetu, czy języka angielskiego. Kierowanie pojazdem jest bardzo proste i wymaga jedynie opanowania kierownicy, pedału gazu i hamulca. Wydajny akumulator pozwala na wiele godzin jazdy.

Zakup takie pojazdu na akumulator powinien być dostosowany do wieku dziecka. Pomimo, że dziecko jeździ w nim zapięte pasami bezpieczeństwa, to nie powinny do niego wsiadać dzieci młodsze niż pięć lat. Auta mogą jeszcze posiadać piloty do zdalnego sterowania.